Vieme zvýšiť výkon na Vašom automobile. Programujeme takmer všetky riadiace jednotky systémov TDi, TDi-PD, JTD, HDi, CommonRail a iné.

Softvér sa prispôsobuje podľa požiadaviek zákazníka - výkon, spotreba. Každé auto sa upravuje individuálne a nepoužívame systém mnohých "ladičov", ktorí nakupujú rôzny softvér z Internetu a následne ho skúšajú v autách. Výkon sa dvíha v rozmedzí, ktoré nepoškodzuje motor (prihliada sa v prvom rade na stav motora a taktiež počet kilometrov). Štandardne je to cca 20%. 

Na programovanie používame otestované a funkčné zariadenia. Sme jedny z mála programátorov, ktorí aj po vzniknutí nejakého problému pri flashovaní, vedia vrátiť veci do pôvodného stavu.

Programovanie vykonávame:

1. v aute - cez diagnostickú zásuvku

2. na stole - cez konektor riadiacej jednotky, prípadne sa riadiaca jednotka otvorí a programuje sa cez špeciálnu zbernicu na to určenú

Pozn.: Pôvodný softvér z auta sa ukladá a archivuje - čiže v prípade potreby sa originál môže nahrať späť.

Tém a názorov ohľadom čipovania je na internete veľmi veľa. Niekto je zástanca tuningu, niekto ho zavrhuje. Veľa ľudí má však negatívnu skúsenosť len kvôli samozvaným odborníkom, ktorí skôr pokazili,ako načipovali. Pokiaľ sa softvér vyladí rozumne, každý zákazník musí byť spokojný.

    

 

 

Facebook

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button
Copyright © 2024 decoding-service. All Right Reserved.